Het team

Ons team bestaat uit leid(st)ers, onderwijsassistenten, een intern begeleider, een conciërge, een administratief medewerker en de directie.
Een aantal leid(st)ers heeft in onze organisatie een specialistische taak.
Wij kennen een Intern Begeleider (IB’er), Bedrijfshulpverleners (BHV’ers), een ICT-coördinator, bouwcoördinatoren, zorgcoördinator, kunst- en cultuurcoördinator, contactpersonen

Verder is er een vakleerkracht bewegingsonderwijs, een vakleerkracht voor muziekonderwijs en hebben wij op woensdag hulp van een flink aantal vrijwilligers voor het schoolschaken.
 

Team Randstad

Onderbouw (groep 1-2) Cristina van der Pijl
Onderbouw (groep 1-2) Annemieke Settels
Onderbouw (groep 1-2) Laura Roest
Onderbouw (groep 1-2) Hedwig Hartgers
Onderbouw (groep 1-2) Marije Kerkhof en Maresa Boer
Tussenbouw (groep 2-3) Carolien Boelen
Middenbouw (groep 3-4-5) Aischa de Vroede
Middenbouw (groep 3-4-5) Naomi van Zaanen
Middenbouw (groep 3-4-5) Florine Colenbrander
Middenbouw (groep 3-4-5) Saskia Kop 
Middenbouw (groep 3-4-5) Marjolein van der Voort en Marije Kerkhof
Middenbouw (groep 3-4-5) Barbara Kuipers en Mariska Zwart
Bovenbouw (groep 6-7-8) Willeke Lustig
Bovenbouw (groep 6-7-8) Joey Ong
Bovenbouw (groep 6-7-8) Lynn Zuur en Monica Mulder
Bovenbouw (groep 6-7-8) Jolanda van der Vis
Bovenbouw (groep 6-7-8) Willem Stroom en Monica Mulder
Bovenbouw (groep 6-7-8) Esther Levie
Onderwijsassistent  Ashna Jankipersad
Onderwijsassistent  Susanne Koster
Onderwijsassistent  Ineke Wink
Conciërge  Houssaine Iragui
Intern begeleiders Ria Fröhlings, Mariska Zwart, Barbara Kuipers
Administratie  Astrid Spaink
Gymleerkracht Michel Olofsen
Muziekleerkracht Sylvia Schalken
Onderwijsondersteuner Mayke Kok
Directie  Cora Zurburg
Directie  Bert Dijksman
   
   

 

Team Muziekwijk

Onderbouw (groep 1-2) Karin Bierwolf
Onderbouw (groep 1-2) Manuela Kilian
Tussenbouw (groep 2-3-4) Yvette Roos
Middenbouw (groep 3-4-5) Christien van Bakel en Saskia Slagt
Middenbouw (groep 3-4-5) Ellen Huigen en Leslie Vorstenbosch
Bovenbouw (groep 6-7-8) Alie Hoebe
Bovenbouw (groep 6-7-8) Frank Maijer
Gymleerkracht Maxime Gelsing
Ondersteunend werkzaamheden Ascha Elmahfoudi
Conciërge Houssaine Iragui
Onderwijsassistent  Susanne Koster
Intern begeleidster Ria Fröhlings
Locatieleider Job Kooiman